News

Idealna pielęgnacja skóry dzięki narzędziu Super-Pharm!

Autor Marian Lis
Marian Lis06.02.20245 min.
Idealna pielęgnacja skóry dzięki narzędziu Super-Pharm!

Idealna pielęgnacja skóry to marzenie wielu z nas. Niestety, w codziennym zabieganiu nie zawsze znajdujemy na nią czas i pieniądze. Czy istnieje łatwy i tani sposób, aby mimo wszystko spełnić to marzenie? Okazuje się, że tak! Drogeria Super-Pharm wprowadziła bowiem narzędzie o nazwie DERMO SCAN, które z pomocą zdjęcia potrafi zdiagnozować problemy naszej skóry i zaproponować odpowiednią pielęgnację. Brzmi świetnie? To już wkrótce wszystko Ci wyjaśnię!

Jak działa innowacyjne narzędzie Super-Pharm do pielęgnacji skóry?

Super-Pharm wprowadził innowacyjne narzędzie o nazwie DERMO SCAN, które pomaga w pielęgnacji skóry. Działa ono w oparciu o zaawansowaną technologię - sztuczną inteligencję.

Aby zdiagnozować stan skóry, DERMO SCAN wykorzystuje bazę ponad 16 tys. zdjęć klinicznych i selfie. Na tej podstawie algorytm AI potrafi rozpoznać 7 najczęstszych problemów skórnych i zaproponować odpowiednią pielęgnację.

Diagnoza bazuje na analizie takich parametrów jak: pigmentacja, jędrność, zmarszczki, pory czy blask skóry. Precyzja działania DERMO SCAN sięga nawet 95%, co stawia go na poziomie profesjonalnych dermatologów.

Jak wygląda analiza skóry w 4 krokach?

Skorzystanie z DERMO SCAN w Super-Pharm jest proste i nie wymaga rejestracji:

 1. Uruchom narzędzie poprzez zeskanowanie kodu QR
 2. Wykonaj zdjęcie swojej twarzy
 3. Poczekaj na diagnozę stanu skóry
 4. Zastosuj rekomendowaną pielęgnację

Ile kosztuje skorzystanie z DERMO SCAN w Super-Pharm?

Korzystanie z narzędzia DERMO SCAN w drogeriach Super-Pharm jest całkowicie bezpłatne. Nie trzeba zakładać konta ani podawać swoich danych.

Diagnoza i proponowana pielęgnacja są anonimowe. Super-Pharm nie zbiera i nie przetwarza danych użytkowników DERMO SCAN. Jedyną czynnością jest sfotografowanie swojej twarzy w dobrym świetle.

Koszt: 0 PLN
Czas: 5 minut
Dane osobowe: Nie są zbierane

Czytaj więcej: Syn planuje odebrać nam dom, by zamieszkać w nim z rodziną. Mieszkanie nie wystarczy nam...

Jakie parametry skóry analizuje DERMO SCAN?

DERMO SCAN bada 7 kluczowych wskaźników stanu skóry:

 • pigmentacja
 • jędrność
 • zmarszczki
 • blask
 • pory
 • linie mimiczne
 • nawilżenie

Analizując te parametry, algorytm AI określa ogólną kondycję skóry i wskazuje konkretne zalecenia pielęgnacyjne. Każdy otrzymuje więc spersonalizowany plan działania dopasowany do potrzeb swojej skóry.

Precyzja i kompleksowość diagnozy sprawia, że DERMO SCAN to obecnie najbardziej zaawansowane narzędzie do amatorskiej analizy skóry.

Jaką dokładność zapewnia DERMO SCAN w ocenie skóry?

Idealna pielęgnacja skóry dzięki narzędziu Super-Pharm!

DERMO SCAN gwarantuje niezwykle wysoką, bo sięgającą 95% dokładność oceny skóry. Jest to porównywalny poziom do tego, który osiągają profesjonalni dermatolodzy.

Wyniki działania algorytmu AI zostały dodatkowo zweryfikowane przez lekarzy i ekspertów kosmetologicznych. Można więc mieć pewność, że otrzymana diagnoza i zalecenia są poprawne.

Narzędzie DERMO SCAN stanowi przełom w codziennej pielęgnacji skóry. Każdy teraz może sam przeprowadzić profesjonalną diagnozę i dostosować kosmetyki do potrzeb własnej skóry.

Warto jednak pamiętać, że mimo wysokiej dokładności, DERMO SCAN nie jest w stanie zastąpić diagnozy lekarza dermatologa. Służy jedynie do wstępnej i podstawowej analizy skóry.

Jak zrobić zdjęcie do analizy skóry w DERMO SCAN?

Aby uzyskać najdokładniejszą diagnozę skóry, zdjęcie do DERMO SCAN powinno być odpowiedniej jakości. Oto kilka wskazówek:

 • Rób zdjęcie przy dobrym, dziennym świetle
 • Ujęcie twarzy powinno być na wprost
 • Na zdjęciu nie powinno być makijażu
 • W kadrze powinna się znaleźć cała twarz
 • Minimalna rozdzielczość to 2 Mpix

Spełniając te wytyczne, otrzymamy fotografię która pozwoli algorytmowi dokładnie ocenić stan naszej skóry i rozpoznać ewentualne problemy.

Czy DERMO SCAN zastępuje wizytę u dermatologa?

Chociaż DERMO SCAN gwarantuje wysoką, 95% dokładność, to jednak nie zastępuje diagnozy lekarza dermatologa. Służy jedynie do wstępnej oceny stanu skóry.

Jeśli więc podejrzewamy u siebie poważniejsze problemy skórne lub choroby, koniecznie powinniśmy umówić się na wizytę u specjalisty. Tylko lekarz będzie w stanie post

Tylko lekarz będzie w stanie postawić pełną diagnozę i dobrać odpowiednie leczenie. DERMO SCAN nie wykrywa chorób skóry.

Jednak jako narzędzie do codziennej pielęgnacji i kontroli stanu skóry sprawdza się znakomicie. Pozwala badać skórę w domowym zaciszu i na bieżąco korygować ewentualne niedociągnięcia w pielęgnacji.

Gdzie znaleźć kod QR do uruchomienia DERMO SCAN?

Aby uruchomić narzędzie DERMO SCAN należy zeskanować dedykowany kod QR. Jest on dostępny na stronie internetowej drogerii Super-Pharm w sekcji poświęconej DERMO SCAN.

Kod QR można również znaleźć w ulotkach dostępnych w sklepach stacjonarnych Super-Pharm. Po zeskanowaniu kodu za pomocą telefonu zostaniemy przekierowani do panelu DERMO SCAN gdzie możemy wykonać zdjęcie i diagnozę skóry.

Jakie kosmetyki rekomenduje DERMO SCAN po analizie skóry?

Kluczową zaletą narzędzia DERMO SCAN jest nie tylko sama diagnoza stanu skóry, ale także spersonalizowane zalecenia pielęgnacyjne.

Na podstawie wykrytych potrzeb naszej skóry, algorytm AI dobiera konkretne kosmetyki najlepiej rozwiązujące dany problem (np. serum na zmarszczki, krem nawilżający).

Są to sprawdzone dermokosmetyki dostępne w ofercie Super-Pharm. Można je od razu kupić w sklepie lub zamówić przez Internet.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Alternatywne metody nauczania: Jak działają szkoły Montessori, Waldorf czy nauczanie domowe?
 2. Moda na długą dżinsową spódnicę: Jak ją teraz nosić?
 3. Najlepsze znaki zodiaku rozpoczynające szczęśliwy styczeń
 4. Oto 6 ikonicznych elementów garderoby, które zdefiniowały styl księżnej Diany
 5. Jaki zwierzak najbardziej pasuje do twojego znaku zodiaku
Autor Marian Lis
Marian Lis

Jestem Marian i na tym blogu skupiam się na fascynującym świecie edukacji. Edukacja to coś, co trwa przez całe życie, i jestem przekonany, że każdy z nas może ciągle się rozwijać i zdobywać nową wiedzę.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły